Jesteś tutaj
Start > inne > ekipa wyprawy Kaukaz 2015

ekipa wyprawy Kaukaz 2015

 relacja i szczegóły wyprawy >>>

linia

Maciej Szramka

Bydgoszcz, ur. 1974 r. absolwent Wyższej Szkoły Ochrony Środowiska, oraz  Wyższej Szkoły Gospodarki. Od dwudziestu lat pracuje w branży reklamowej. Autor niniejszej strony oraz pomysłodawca wyprawy.
Jest osobą niepełnosprawną, ma protezę stawu biodrowego, przez co ma mocno ograniczone możliwości aktywnego uprawiania sportu. Dzięki rowerowi, jednej z niewielu form dozwolonej mu aktywnego ruchu realizuje swoje marzenia.
O sobie: ” … lubię poznawać świat, inne kultury, docierać tam gdzie nie docierają komercyjne wycieczki. Bardzo lubię organizować wyprawy„.

Michał Szramka

Bydgoszcz, ur. 1978 r., absolwent wychowania obronnego na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Razem z bratem prowadzi firmę. Przez wiele lat zajmował się i prowadził szkolenia z zakresu survivalu. Organizator wielu wypraw surviwalowych dla młodzieży i dorosłych. Posiada kurs ratownictwa medycznego.
O sobie: ” Tyle o sobie wiemy ile nas sprawdzono„.

Szymon Wiese

Bydgoszcz, Mrocza, ur. 1987 r., absolwent Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, (administracja). Pracuje jako podinspektor ds. promocji miasta i gminy. Interesuję się motoryzacją, sportem i historią. Jest osobą niepełnosprawną, prowadzi aktywny tryb życia, biega, jeździ na rowerze.
O sobie: ” … lubię podróżować i aktywnie spędzać czas, m. in rower, rolki, bieganie. Zawsze marzyłem o podróży na Wschód.

Karolina Kot

Warszawa, ur. 1985 r., absolwentka Akademii Sztuk Pięknych. Grafik, ilustrator z zawodu i z zamiłowania. Kocha rower, góry, fotografie, dobre kino i teatr.
O sobie: ” … staram się podróżować kiedy tylko mam ku temu okazję – to jedna z najfajniejszych rzeczy w życiu”

Piotr Chuchmała

Ostrowiec Świętokrzyski, ur. 1978 r. absolwent bankowości na Akademii Ekonomicznej. Pracuje za biurkiem ale lubi aktywnie spędzać czas. Jeździ na rowerze, szybuje, żegluje, chodzi i biega po górach.
O sobie: ” … lubię poznawać nowe miejsca na dwóch kółkach. Rower daje poczucie wolności. Pozwala niespiesznie nasycić oko krajobrazem, a przy tym chłonąć dźwięki i zapachy otoczenia.

Agnieszka Wyszyńska – WytrykusZamość, ur. 1976 rok, absolwentka Akademie Rolnicza im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, wydziału Rolniczo-Ekonomicznego, kierunek Zarządzanie i Marketing.Przejechać rowerem świat … tylko żeby zrobić ten pierwszy krok i się odważyć . A potem … Kto to wie ? Wciąż poszukuje tego co w życiu da mi najwięcej satysfakcji. Uwielbiam rower, narty, dobrą książkę i filmy.
Krzysztof SobczakToruń, ur. 1987 r., absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Pracuje w branży reklamowej. Lubi podróżować, a szczególnie rowerem. Uwielbia kontakt z przyrodą. Dlatego pomysł wyprawę bardzo mu się spodobał. Przyroda, góry, rower idealne połączenie, a do tego ludzie którzy mają taką samą pasje 🙂
Motto życiowe: „rób to co kochasz, kochaj to co robisz”.

Natalia ZapotocznaWrocław, ur. 1978 r. absolwent bankowości na Akademii Ekonomicznej. Pracuje za biurkiem ale lubi aktywnie spędzać czas. Jeździ na rowerze, szybuje, żegluje, chodzi i biega po górach.
O sobie: ” … lubię poznawać nowe miejsca na dwóch kółkach. Rower daje poczucie wolności. Pozwala niespiesznie nasycić oko krajobrazem, a przy tym chłonąć dźwięki i zapachy otoczenia.

EnglishFrenchGermanPolishSpanish