Jesteś tutaj
Start > inne > Patroni i sponsorzy wyprawy rowerowej – Kaukaz 2015

Patroni i sponsorzy wyprawy rowerowej – Kaukaz 2015

liniarelacja i szczegóły wyprawy >>>

linia

PATRONAT honorowy medialny podróżniczy rowerowy społeczny SPONSORZY

linia

Patronat honorowyPrezydent Miasta Bydgoszczy
Rafał Bruski
Starosta Nakielski

Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza
oficjalna strona Mroczy >>>

Honorowy Patronat Sportowy

Marek Leśniewski. Srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Seulu oraz Wicemistrz Świata z 1989 roku. Wielokrotny reprezentant Polski. Sześciokrotny mistrz Polski. Wielokrotny medalista. Uczestnik największych wyścigów kolarskich w tym Tour de Pologne, Tour de France. Trener, selekcjoner, dyrektor sportowy amatorskich i zawodowych grup kolarskich w tym CCC Polsat.

Patronat medialny
Prasowy patronat medialnym. W ramach patronatu Gazeta Wyborcza będziemy ze szczególną starannością informować o wydarzeniu na łamach Gazety i portalu www.bydgoszcz.wyborcza.pl
Telewizyjny Patronat Medialny zgodziła się objąć Telewizja Polska oddział w Bydgoszczy. www.bydgoszcz.tvp.pl
Dzięki programom obejmującym swym zasięgiem obszar województwa Kujawsko-Pomorskiego, o naszej wyprawie będzie mogła dowiedzieć się większa rzesza amatorów podróżowania nie tylko na rowerach. Redakcja przedstawi relację z naszych przygotowań jaki samej wyprawy.
http://bydgoszcz.tvp.pl/18115684/wyprawa-rowerowa-kaukaz-2015
Radiowy Patronat Medialny nad naszą wyprawą objęło Polskie Radio Pomorza i Kujaw – Radio PiK. www.radiopik.pl
Jedna z najstarszych i największych rozgłośni Polskiego Radia. Swoją misję rozpoczęło w Bydgoszczy już latach trzydziestych zeszłego wieku i z niezmiennym sukcesem nadaje do dzisiaj.
Częstotliwości nadawania: FM 100,1 MHz, Włocławek 100,3 MHz, Brodnica 106,9 MHz, DAB+ kanał 10A (209,936 MHz)
http://www.radiopik.pl/48,732,s-bo-nam-sie-jeszcze-chce-kaukaz-2015
Patronat medialny oficjalnego serwisu miasta Bydgoszczy www.bydgoszcz.plMiasto Bydgoszcz, oprócz oczywistego kibicowania naszej wyprawie, na swojej stronie będzie informowało o naszych przygotowaniach oraz umieści obszerny reportaż z przebiegu naszej wyprawy.
Patronat merytoryczny podróżniczy
Globtroter.pl to jeden z najstarszych i największych serwisów społecznościowych dla miłośników podróży w Polsce. Początki serwisu sięgają roku 2001. Stworzył miejsce przyjazne dla osób, które planują podróż samodzielnie.Ponadto Magazyn Podróżniczy „Globtroter.pl Inspiracje” – dwumiesięcznik. Nietuzinkowi autorzy, teksty, wywiady.
http://www.globtroter.pl/stopka/patronaty.phtml
Najstarszy Polski miesięcznik podróżniczy, który ukazuje się od 1948Poznaj Świat„. Jeden z najbardziej prestiżowych i profesjonalnych czasopism dla aktywnych podróżników jak i dla osób lubiących poznawać nieznane rejony świata.
http://poznaj-swiat.pl/artykul,_kaukaz_2015,1821
DziennikTurystyczny.pl – codzienne informacje z branży turystycznej z szeroko rozumianej branży turystycznej.
„Kierujemy się w stronę właścicieli i pracowników biur podróży, obiektów noclegowych, przewoźników, obiektów gastronomicznych, samorządów, organizacji i stowarzyszeń, mediów oraz wszystkich tych, którym sprawy turystyczne są bliskie. Szczególną uwagę poświęcamy projektom e-turystycznym.”
http://dziennikturystyczny.pl/patrons/bo-nam-sie-jeszcze-chce-kaukaz-2015
monoloco.pl – Relacje z podróży, fotoreportaże, informacje praktyczne, przewodniki, galerie zdjęć, dziennik podróży, poradniki itp.
http://www.monoloco.pl/podroze/bo-nam-sie-jeszcze-chce-kaukaz-2015
Magazyn podróżnika Dookoła Świata. Misją magazynu jest dostarczenie czytelnikom interesujących i profesjonalnych informacji,
narracji turystycznej wyobraźni oraz konfrontacji z historią popartej dyskusją naukową.
Chcemy zarażać podróżowaniem budując społeczność pasjonatów fascynujących wypraw i kreować nowe opisanie świata.
http://www.dookolaswiata24.pl/index.php/patronaty/item/509-bo-nam-sie-jeszcze-chce-kaukaz-2015
Patronat merytoryczny rowerowy
rowertour.pl to jeden z najpoczytniejszych miesięczników o tematyce rowerowej. Nie stroni od nowości, na łamach przekonuje, że rower wcale nie musi być wartości porsche, a jazda nim nie wymaga kondycji godnej kolarskiego mistrza. Autorzy doradzają i przekonują, że można, że warto, że chcieć to móc i że chęci doprawione odrobiną konsekwencji to już naprawdę wiele.Jak sami o sobie piszą: „bo dla rowerzysty świat stoi otworem. Wsiadasz i jedziesz. Nie myślisz o paliwie, które zaraz się skończy, bo na każdy kilometr pracujesz siłą własnych mięśni. A miejsca tak dobrze znane turystom, z wysokości dwóch kółek, z pewnością wyglądają inaczej”.
Portal www.velonews.pl tworzą ludzie. To dzięki nim strona żyje i jest właściwie odbierana i rozwijana. Nasza redakcja składa się z indywidualności. Są wśród nich świetni sportowcy, odnoszący sukcesy nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami, fascynaci sprzętem, inżynierzy rozwijający nowe technologie, dietetycy,
trenerzy. Każdy jest inny, ale dzięki temu nasze publikacje stwarzają kompletny obraz kolarstwa i sprzętu rowerowego jako jednej całości , we wszystkich jej odcieniach, reprezentujących różne poglądy.
Łączy nas jedna wspólna cecha – PASJA DLA DWÓCH KÓŁEK. To ona sprawia że nasz portal jest wyjątkowy.
Patronat społeczny
www.podrozebezgranicFundacja Podróże Bez Granic – Portal turystyczny dla osób z niepełnosprawnością i nie tylko… została inaugurowana 1 czerwca 2011 roku mając na celu przybliżanie tematyki podróży, inspirowanie do marzeń i ich realizacji, dzielenia się doświadczeniami i pokazywania, że tak naprawdę podróże są dostępne dla każdego – trzeba tylko chcieć i pokonać ograniczenia i bariery, często występujące głownie w naszych głowach.
http://podrozebezgranic.pl/portal/%E2%80%A6bo-nam-sie-jeszcze-chce-%E2%80%93-kaukaz-2015/
Stowarzyszenie Bydgoska Masa Krytyczna stawia sobie za cel wszelkie działania związane z poprawą szeroko rozumianej infrastruktury rowerowej w mieście. Dążymy także do popularyzacji roweru jako środka codziennej komunikacji oraz co bardzo ważne – edukacją kierowców, którzy nie zawsze pamiętają, że rowerzysta jest równoprawnym uczestnikiem ruchu drogowego.
zapraszamy na ich profil na FB – https://www.facebook.com/bydgoska.masa.krytyczna i na stronę www.masa.bydgoszcz.pl
Sponsorzy
Jesteśmy sklepem internetowym, jesteśmy młodą firma działamy na rynku od kilku lat ale cały czas się rozwijamy i sprzedajemy swój sprzęt na całą Europę . Zajmujemy się sprzedażą sprzętu survivalowego, turystycznego, strzeleckiego takiego jak wiatrówki czy łuki oraz artykułów do samoobrony i wiele innych.Każdego klienta traktujemy indywidualnie co pozwala na nawiązanie długotrwałej współpracy z korzyściami dla obu stron, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje cały czas staramy się poszerzać swoją wiedzę i zbierać doświadczenie aby móc się podzielić ze swoimi klientami. Wierzymy że odpowiednie podejście i konkurencyjne ceny pomogą odnieść sukces Nam jak i Swoim Klientom. Zapraszamy na www.armorshop.pl


Rozpocznij swoją przygodą z Gruzją w sercu Tbilisi. Poznaj wyjątkowe miejsce na relaks i spotkania z innymi podróżnikami. Doskonała lokalizacja hostelu w cichej i spokojnej dzielnicy, w sąsiedztwie Tbilijskiego Morza – gwarantuje pobyt w niezapomnianej atmosferze. Salon kominkowy jest centrum społecznym i sercem hostelu, miejscem gdzie każdego dnia Goście wymieniają swoje wrażenia, a personel służy radą i pomocą. Wygodne łóżka w przestronnych pokojach z łazienkami pozwolą Ci wypocząć i nabrać sił na kolejny dzień Twojej wyprawy. Doświadczaj Gruzji wszystkimi zmysłami z Hostelem Villa Opera ! Jesteśmy dla Ciebie !
Hostel Villa Opera, ul. Bogvi No. 5, Tbilisi, numer telefonu: +995557488652, www.operahostel.pl

Sklep SportFuel.pl specjalizuje się w produktach dla osób uprawiających sporty wytrzymałościowe. W ofercie znajdują się przede wszystkim napoje izotoniczne, żele energetyczne, batony, ale także bidony, plecaki sportowe, olejki, maści. W jednym miejscu można zaopatrzyć się w produkty najbardziej uznanych marek. Każdy kolarz czy rowerzysta znajdzie tam coś dla siebie. Asortyment jest na tyle szeroki, że zaspokaja potrzeby zawodowych sportowców, zaawansowanych amatorów jak również początkujących, którzy dopiero rozpoczynają pierwsze treningi czy wyprawy.

5 Sklep internetowy Swiatbaterii.pl – specjalizuje się w sprzedaży baterii, akumulatorów oraz ładowarek i zasilaczy do różnego rodzaju urządzeń elektronicznych takich jak: laptopy, telefony komórkowe, aparaty fotograficzne oraz elektronarzędzia. W naszej bogatej i ciągle rozwijanej ofercie posiadamy nowoczesne produkty, które zapewniają długą i bezawaryjną pracę.

WIDEOREJESTRATORY24.PL to specjalistyczny sklep internetowy skupiający się na oferowaniu rejestratorów jazdy do samochodów, kamer sportowych oraz akcesoriów. W ofercie sklepu wyłącznie sprawdzony i przetestowany wysokiej jakości. Doświadczenie zdobywane przy prowadzeniu sklepu jest także przelewane w formie recenzji i praktycznych porad na dedykowany blog wideorejestratory24.info

Vera – producent apteczek pierwszej pomocy.Firma Vera jest wiodącącym producentem i dystrybutorem apteczek pierwszej pomocy w Polsce. Produkuje apteczki samochodowe, przemysłowe, autobusowe, rowerowe, turystyczne, apteczki pierwszej pomocy przedmedycznej, apteczki motocyklowe i zestawy KOMBI wg normy DIN 13164. Ponadto od kilku lat jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Europy Środkowo-Wschodniej czołowego europejskiego producenta apteczek Firmą Leina – Werke GmbH z Niemiec. Od 2004 roku firma posiada Certyfikat ISO 9001. Każda produkowana przez firmę Vera apteczka pierwszej pomocy DIN 13164 jest honorowana na terenie całej Unii Europejskiej. Apteczki te są dostępne w wielu sieciach sprzedaży w całej Europie. Zapraszamy www.apteczki.com.plPonieważ dla nas bezpieczeństwo jest sprawą priorytetową, zostaliśmy przez firmę Vera zaopatrzeni w profesjonalne zestawy ratunkowe.

Sieć Sklepów Turystycznych „Horyzont” oferuje odzież, obuwie i sprzęt turystyczny i wspinaczkowy wiodących producentów na rynku outdoorowym: Jack Wolfskin, Black Diamond, Petzl, Primus, Optimus, Fjord Nansen, Pinguin, Milo i wielu innych. Właścicielem sieci „Horyzont” jest gdyńska firma FAM – M. GABRYOŁEK Spółka Jawna (rok powstania 1995) wyłączny przedstawiciel firmy JACK WOLFSKIN w Polsce.
Sklep internetowy: http://www.e-horyzont.pl

Do naszego grona sponsorów dołączyła firma transportowa Splitt, która zapewni nam transport sprzętu na lotnisko.
Działalność naszej firmy rozpoczęła się w 1990 r. Od 1998 roku działalność została poszerzona o usługi transportowe osób. W roku 2010 firma pozyskała licencję na przewozy międzynarodowe. Jest to mała rodzinną firmą, która w czasie swojej wieloletniej działalności pozyskała grono stałych i zadowolonych klientów.
Jej atuty to: rzetelność, wykwalifikowana kadra, nowoczesny tabor, doświadczenie, miły kontakt, profesjonalna obsługa i konkurencyjne ceny.
Zapraszamy www.splitt.pl

Mag TRAVel wsparło naszą wyprawę finansowo. Jest to Biuro podróży, które powstało w 2008 roku i stale rozszerza swoją ofertę. Jednak swoja przygodę z Turystyką rozpoczęli w 2000 roku podczas pierwszej podróży do Afryki i Azji Mniejszej. Pracowali w turystyce jako piloci, rezydenci i animatorzy. W ofercie Biura Mag TRAVel znajdują się wycieczki, wczasy, Last Minute. CAŁY ŚWIAT ! Lotniczo, autokarem, z dojazdem własnym, typowy wypoczynek, Z+W, Rejsy, obsługa firm incentive – szkoły, obozy, wyjazdy o tematyce pielgrzymkowej, bilety lotnicze, autokarowe, promowe.
Zapraszamy na www.magtravel.pl

Firma AEE Shenzhen Technology Co. Ltd ma ponad piętnastoletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji urządzeń do rejestrowania obrazu i dźwięku. Firma od lat dostarcza rozwiązania dla konsumentów, jak również dla telewizji, wojska i służb specjalnych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu AEE skutecznie konkuruje z innymi producentami na całym świecie. Zatrudniając ponad 1500 pracowników, AEE była pierwszą chińską firmą która przeszła proces certyfikacji ISO 9001, ISO 14001, QCo 80000. Posiada także certyfikat zgodności zarządzania militarnego wydany przez Federalny Urząd Komunikacji USA oraz europejskie certyfikaty CE, ROHS i WEEE.
Wyłącznym przedstawicielem marki AEE w Polsce jest PUH „Optronic” z Gliwic. www.aee-polska.pl

Biuro nasze powstało w 2007r. Od początku działalności zajmujemy się organizacją imprez turystycznych na terenie kraju i Europy. W sprzedaży posiadamy również oferty wczasów, kolonii i zimowisk. Zakres naszych usług poszerzony jest o międzynarodowe bilety autokarowe i lotnicze. Z każdym rokiem biuro zwiększa swoje możliwości dostosowując się do oczekiwań Klientów.
Odwiedź nas: www.biurodelfin.pl

Szukasz niezawodnej, odpornej na wodę i upadki latarki, która będzie generowała bardzo dużą moc? Jeżeli tak, zapraszamy na stronę Fenix.pl, gdzie znajdziesz sprzęt oświetleniowy dopasowany do Ciebie i Twojego sposobu spędzania wolnego czasu – od wspinaczki, przez kemping, po codzienne użytkowanie.

Firma Wilk Elektronik została założona w 1991 roku. Od samego początku działalności specjalizowała się głównie w pamięciach RAM, stosowanych w komputerach, drukarkach oraz innych komputerowych urządzeniach przemysłowych. W 1996 roku stała się największym dystrybutorem pamięci w Polsce, zaś w 2003 roku wprowadziła na rynek pierwsze pamięci, sygnowane marką GOODRAM.
W 2008 roku firma nawiązała strategiczne partnerstwo z Toshibą – światowym liderem technologii flash, zaś rok później uruchomiła pierwszą w Europie w pełni zautomatyzowaną linię produkcji pamięci USB. Dwa lata temu Wilk Elektronik zdecydował się zainwestować w najnowocześniejszą w Europie linię produkcyjną marki Panasonic.
Dzięki wąskiej specjalizacji oraz długoletniemu doświadczeniu firma zyskała miano eksperta w swojej dziedzinie. Obecnie w jej fabryce produkowane są wysokiej klasy pamięci USB, karty pamięci, pamięci RAM oraz najnowocześniejsze dyski SSD.
Więcej informacji na temat firmy Wilk Elektronik oraz marki GOODRAM znajduje się na stronie internetowej http://www.goodram.com/pl

W każdej chwili każdy z nas może stać się świadkiem lub uczestnikiem różnego rodzaju wypadku. Niestety niewielu z nas wiem jak się w takiej sytuacji zachować. Na szczęście dla chcących są chętni ludzie którzy z pasją nauczą nas pierwszej pomocy. www.kursysos.pl to firma szkoleniowa zajmująca się szkoleniami i kursami z pierwszej pomocy. Prowadzi ją Adrian Zadorecki ratownik medyczny.
O naszym kursie czytaj tutaj >>>

Marka BRUBECK to lider na rynku odzieży termoaktywnej w Polsce. Zajmują się projektowaniem oraz produkcją termoaktywnej odzieży sportowej i outdoorowej. Głównym celem odzieży Brubeck jest zapewnienie prawidłowej termoregulacji organizmu oraz skuteczna ochrona ciała przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.
„BRUBECK – YOUR BODYGUARD” to hasło dla ludzi poszukujących efektywnej ochrony i komfortu w każdych warunkach atmosferycznych oraz w różnych porach roku i sytuacjach życiowych.
Zapraszamy na stronę www.brubeck.pl

Jeden z uczestników wyprawy – Maciej – został objęty programem opieki dietetycznej, mającym na celu osiągnięcie prawidłowej masy ciała oraz odpowiednie przygotowanie organizmu do wypraw. Program prowadzi Pani Monika Gackowska – dietetyk kliniczny i sportowy, dietocoach z Centrum Edukacji Żywieniowej. Wykładowca na Collegium Medicum i Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Więcej na FB https://www.facebook.com/DietoBydg?ref=html lub www.cez-stanczyk.pl

Pierwszy polski wojskowy sklep medyczny „WOJRAT
Asortyment sklepu skierowany jest zarówno do wojskowych jak i cywili – wszystkich pragnących zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt ratowniczy oraz apteczki pierwszej pomocy. Apteczki są zgodne ze standardem Unii Europejskiej.
Zapraszamy na www.wojrat.pl

www.Czesci-rowerowe.com.pl to internetowy sklep rowerowy niezwykle doświadczonego przedsiębiorstwa Boninex z Warszawy. Specjalnością sklepu są rowery oraz wszelkie akcesoria i osprzęt z nimi związany. Oferuje także szeroki wybór akcesoriów i części, w tym między innymi opony, foteliki oraz sakwy i bagażniki rowerowe.
EnglishFrenchGermanPolishSpanish